Home
Home

Katalog obiektów

Ośrodki wypoczynkowe
do katalogu
Suwałki i okolice
"Nad Wigrami" Resort & Pure Nature
Obiekt całoroczny

Dlaczego warto?

"Nad Wigrami" Resort & Pure Nature: obiekt położony nad jeziorem Wigry Staw - odnoga jeziora Wigry w malowniczym otoczeniu lasu świerkowo - sosnowego

Na terenie obiektu: sala kominkowa, kawiarnia, miejsce na grilla i ognisko, internet wi -fi, wypożyczalnia rowerów parking

Atrakcje: spływy kajakowe, wycieczki do Wilna, Rygi i Tallina, wyprawy rowerowe, rejsy statkiem papieskim po jeziorze Wigry, Wigierska Kolejka Wąskotorowa

Możliwość pobytu rodzinnego – atrakcyjne zniżki dla starszych i młodszych


"Nad Wigrami" Resort & Pure Nature położony jest w Gawrych Rudzie nad jeziorem Wigry - Staw (odnoga Wigier) w odległości 20 km od Augustowa. Usytuowany jest na skarpie z widokiem na jezioro, otoczony starodrzewem. Zaletą lokalizacji jest niewielka odległość (w promieniu 500 m) do sklepów, restauracji, szlaków turystyki rowerowej i pieszej, wypożyczalni sprzętu wodnego oraz strefy Wigierskiego Parku Narodowego.
Nasz obiekt to komfortowa baza noclegowa oraz wspaniałe miejsce do wypoczynku. W ofercie przedstawiamy Państwu dwu oraz trzyosobowe pokoje typu "standard" oraz "komfort". Każdy pokój z łazienką, tv, dostępem do internetu wi-fi. Większość pokojów posiada własne balkony bądź tarasy.

Dla smakoszy i amatorów dobrego jedzenia polecamy doskonałą, domową kuchnię podawaną w stylowej karczmie. Wystrój Agropensjonatu "Gawra" jak i Karczmy wprowadzi Państwa w klimat i tradycje Suwalszczyzny.
Cisza spokój, swoista intymność to naturalne cechy tego miejsca, których utrzymanie jest naszym głównym celem, dlatego mile widziane są zaprzyjaźnione sobie rodziny z dziećmi, które przy ognisku, w ciszy i spokoju chcą spędzić wolny czas nad jeziorem.
Pokoje o przemyślanych funkcjonalnych rozkładach zaspokoją również bardziej wymagających Gości. Duże balkonowe okna w pokojach pensjonatowych wpuszczają nie tylko mnóstwo światła ale również odgłosy szumu wody jeziora i ćwierkania ptaków.
Cechą charakterystyczną Suwalszczyzny są zróżnicowane formy polodowcowego krajobrazu, osobliwości fauny i flory oraz klimat o cechach kontynentalnych z gorącym latem i prawdziwą zimą. Dla ochrony bogactwa przyrody utworzono Wigierski Park Narodowy, który proponuje ciekawe formy poznawania naturalnych walorów i ciekawostek regionu. samo Jezioro- Wigry - Staw (odnoga Wigier) zostało wpisane na listę UNESCO, projekt "AQUA". O tym, że jest to jedno z najczystszych jezior na Suwalszczyźnie, świadczą liczne siedliska bobrów.

Tuż po przyjeździe powitają Cię wiosenne głosy żurawi lub klucze odlatujących gęsi – jeżeli wybierzesz pobyt jesienią. Lato zaś to czas, w którym Twój pokój wypełni zapach siana, oraz ćwierkanie leśnych ptaszków. Zimą zaś zobaczysz piękne skute lodem jeziora i białą szadź. Przytulnie urządzone wnętrza pokojów i sielankowy widok zza okna sprawi, że pobyt pozwoli Ci odetchnąć i odpocząć od miejskiego zgiełku, laptopów i telefonu. Jeśli jednak potrzebujesz połączenia ze światem – masz dostęp do internetu i telewizora. Wiejskie wędliny i świeże sery sprawdzą się w zestawach śniadaniowych, a regionalne potrawy, np. kartacze, bliny czy pstrągi po wigiersku zaspokoją gusta najbardziej wymagających Gości.
 

Minimalny okres zakwaterowania: nieParking: strzeżony
Internet: wi-fiOdległość od punktu gastronomicznego: <200m
Odległość od jeziora / rzeki: <200mWędkowanie w odległości: <200m
Odległość od lasu: <200mMożliwość przyjazdu ze zwierzętami: nie
Odległość od sklepu: 0.5kmOdległość od przystanku autobusowego: <200m
Odległość od stacji kolejowej: <200m

"Nad Wigrami" Resort & Pure Nature


Gawrych Ruda 18
16-402 Suwałki

Tel.:604470167, 0875639321
Adres e-mail:gawrychruda18@wp.pl
Strona www:www.nadwigrami.info

Udogodnienia i usługi

W pobliżu:

W pobliżu:

Imprezy i atrakcje

Wigierska Kolej Wąskotorowa1,4 km więcej »
IV Maraton Wigry 20167,4 km więcej »
Wigierski Park Narodowy7,6 km więcej »
Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych8,3 km więcej »
Klasztor pokamedulski w Wigrach8,6 km więcej »

Inne obiekty turystyczne

Kwatera wiejska / Helena i Roman Wojnowscy 0,8 km więcej »
Kompleks Turystyczny / Stanisław Huryn 1,3 km więcej »
Kwatera wiejska D. Anuszkiewicz / Dariusz Anuszkiewicz 6,5 km więcej »
Centrum Informacji Turystycznej Wigierskiego Parku Narodowego / Wigierski Park Narodowy 7,4 km więcej »
Copyright © 2014 - Suwalska Izba Rolniczo - Turystyczna, coding - www.augustyn, Graphic Design - Black Stork Studio
Projekt jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach
Poddziałania 2.2.1. "Poprawa jakości usług świadczonych przez instytucje wspierające rozwój
przedsiębiorczości i innowacyjności" Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki